ČESKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST A VÝROBCE HYGIENICKÝCH PRODUKTŮ

SPOLEČNOST MORACELL S.R.O. BYLA ZALOŽENA V ROCE 2000!

Se svými výrobky pod obchodní značkou BIG SOFT se začala stále více prosazovat nejen na českém trhu, ale i v zahraničí – především na Slovensku, v Německu, Rakousku, Bulharsku a Pobaltských zemích.

V listopadu 2005 zničil pronajaté prostory včetně výrobních linek rozsáhlý požár. Po něm se společnost přestěhovala do skladů v Pohořelicích a pokračovala výhradně ve velkoobchodní činnosti. Na konci roku 2008 se vedení společnosti rozhodlo vykoupit vhodné pozemky a postavit vlastní sklady v Žabčicích. Již v následujícím roce dokončila ve 3 hektarovém areálu v Žabčicích na ulici Průmyslová stavbu prvního skladu a zároveň i sídla společnosti.

  “ÚSPĚŠNÝ VÝROBCE ŠIROKÉHO SORTIMENTU VÝROBKŮ PRO OSOBNÍ HYGIENU A DOMÁCNOST.”

   

  V roce 2010 byla zkolaudována nová výrobní hala. V květnu 2011 byla v hale instalována automatická linka na výrobu toaletních papírů a kuchyňských utěrek, nejmodernější v ČR. Od toho okamžiku se společnost MORACELL stala největším výrobcem tohoto zboží v celé České republice. V posledních letech její tržby překračují 600 milionů Kč, z toho export činí 30%.

   

   

   

  V roce 2016 společnost zahájila další přístavbu skladů o rozloze cca 4,5 tis. m2. Předpokládaný termín dokončení stavby je ve druhém pololetí 2017. V současnosti MORACELL zaměstnává 65 stálých zaměstnanců, především z nejbližšího okolí.