Pracovník údržby

Náplň práce

  • Denní kontrola výrobní linky , strojní + elektro
  • Okamžité řešení vzniklých poruch na výrobním zařízení
  • Výroba a repase náhradních dílů
  • Podpora výroby – zavádění nových výrobků, nastavování parametrů výrobní linky
  • Asistence a podpora pracovníků výroby při změnách výrobního programu
  • Plánování středních a generálních oprava na výrobním zařízení
  • Oprava zařízení nesouvisejícím s výrobou (výrobní areál)

Požadujeme

  • SŠ (strojní nebo elektro) praxe vítaná. Vyučen o oboru kovo/elektro s praxí minimálně 5 let.
  • Znalost práce na PC
  • Logické myšlení a nebát se nových výzev
  • Manuálně zručný a pečlivý
  • Znalost elektro včetně vyhlášky 50

Výhodou

  • Zkušenosti s TPM, 5S nebo programováním PLC
  • Práce v týmu a flexibilita
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
  • 90 Kč/směna - příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu - vypláceno do mzdy
  • Pololetní/vánoční odměny
  • Při doporučení nového kolegy, náborový příspěvek 15.000,- Kč
  • Flexi pass v hodnotě 300,- Kč měsíčně
  • Školení a vzdělávání – odborná, rozvojová, počítačová, jazyková
  • Sick days – 3 dny volna
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500,- Kč/měsíčně
  • Nákup firemních produktů za zvýhodněné ceny

Jestliže Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis a Vaši představu o výši nástupní hrubé mzdy. Obratem Vás budeme kontaktovat. Těšíme se na spolupráci!

Napište nám