Moracell

Výrobce sortimentu pro hygienu a domácnost

VÝROBCE
ŠIROKÉHO SORTIMENTU
PRODUKTŮ PRO OSOBNÍ
HYGIENU A
DOMÁCNOST

BIG SOFT CASHMERE

Věděli jste?

Moracell s.r.o. je nedílnou součástí jižní Moravy. Po ničivé přírodní katastrofě, která zasáhla část našeho regionu, jsme se rozhodli rychle jednat.

Ve spolupráci s dobrovolnými hasiči z Měnína jsme již zaslali do postižených obcí naše výrobky - toaletní papír, kuchyňské utěrky, dámskou hygienu a další hygienické výrobky z papíru. Výrobky velmi běžné, ale potřebné v každé situaci.

Rozhodli jsme se pomoci také finančně. Zprvu věnoval Moracell na charitativní účet 100 000 Kč. Současně společnost založila účet, na který mohli přispívat také naši zaměstnanci a podílet se tak na pomoci postiženým oblastem. Naši zaměstnanci přispěli celkovou částkou 48 601 Kč a my jim za všechny příspěvky srdečně děkujeme. Moracell tuto částku zdvojnásobil a zaokrouhlil na dalších 100 000 Kč. Celková částka na pomoc oblastem zasaženým tornádem se vyšplhala na 200 000 Kč.

Po důkladném zvážení jsme se rozhodli poskytnout částku v plné výši S-centru, centru pro seniory v Hodoníně, které bylo tornádem velmi silně postiženo, a dosud zde nebyla poskytnuta relevantní finanční podpora. Budova S-centra přišla o střechu a většina klientů musela být evakuována do zařízení v okolí. Za jakoukoli pomoc i finanční dary obyvatelé i zaměstnanci centra děkují.

Jsme velmi hrdí na to, že v naší firmě pracují lidé, kteří neváhají v tíživé situaci pomoci.

Moracell v číslech

20
let na trhu
100
zaměstnanců
680

mil. Kč

tržby celkem
25

%

na export
50

tis. m2

plocha skladů