Skladník

Česká obchodní a výrobní společnost hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: SKLADNÍK do 2-směnného provozu (ranní a odpolední)

Náplň práce

  • příjem a výdej zboží, zasladňování výroby
  • nakládky kamionů
  • rozvoz a dovoz zboží dle dispozic nadřízeného
  • přeskládání zboží na palety

Odpovědnost

  • za provedení vstupní a výstupní kontroly zboží
  • za přípravu zboží pro zákazníka
  • za správné uskladnění zboží
  • za fyzickou inventarizaci skladů
  • za úklid a údržbu skladových prostor
  • za dodržování obecně platných předpisů BOZP a PO

Požadované vzdělání a další dovednosti

  • vyučen- středoškolské
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Průkaz / zkušenosti s VZV

Co vám můžeme nabídnout?

  • zajímavé platové ohodnocení
  • zaškolení na VZV
  • moderní VZV technika
  • stravenky 90,- Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • flexi pass 200,- Kč/měs na sport, kulturu a zdraví
  • pololetní/vánoční odměny
  • odměny při dovršení životního jubilea
  • novomanželský benefit v hodnotě 5000,- Kč
  • sick days – 3 dny zdravotního volna
  • příspěvek na penzijní připojištění až 500,- Kč/měsíc
  • nákup firemních produktů za zvýhodněné ceny

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na kariera@moracell.cz. Tel.: 739 245 447.

Napište nám